fbpx
Polish Geodetic Group

Polish Geodetic Group

Partner 22. Kongresu PFRN

WWW.GEODETIC.CO

ul. Malinowa 16, 02-495 Warszawa (otwarcie: styczeń 2019)

Polish Geodetic Group świadczy usługi w zakresie pomiarów i kalkulacji powierzchni budynków biurowych, handlowych, magazynowych, mieszkaniowych, kamienic i innych. Doradza i wykonuje analizy due diligence dla budynków komercyjnych i mieszkaniowych. Firma zrzesza ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie: inżynierii, geodezji prawnej i standardowej, geotechniki, geologii, architektury, prawa nieruchomości, skaningu 3D, fotogrametrii, inwentaryzacji architektonicznych, wycen nieruchomości, pośrednictwa w obrocie nieruchomości komercyjnych, BIM-u i innych dziedzin związanych z nieruchomościami.  W czasie 11 letniej praktyki zespół Polish Geodetic Group wykonał pomiar ponad 4 mln m² powierzchni w tysiącach obiektów w Polsce dla największych firm z rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie.

Polish Geodetic Group to również organizator Ogólnopolskich Kongresów Geodetic oraz Akademii Inwestora organizowanych w różnych miastach Polski. Do tej pory udział w naszych eventach wzięło udział ponad 2 tyś osób. Poza wydarzeniami Geodetic zespół dzieli się praktyczną wiedzą podczas różnych wydarzeń branży nieruchomości o charakterze lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym.

Firma corocznie wydaje liczne opracowania i ekspertyzy oraz Rocznik Geodetic, w którym pracownicy firmy oraz eksperci rynku nieruchomości dzielą się merytoryczną wiedzą przydatną zarządcom, właścicielom, deweloperom, architektom, prawnikom, pośrednikom nieruchomości i innym specjalistom rynku nieruchomości. Firma jest pomysłodawcą i wyłącznym inicjatorem książki „1000 błędów inwestorskich w nieruchomościach komercyjnych i mieszkaniowych”, w której mogą wypowiedzieć się

Profile w mediach społecznościowych

Chcesz zostać Partnerem 22. Kongresu PFRN?

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ DLA PARTNERÓW